Značka CIBULKA DESIGN
alebo KONEČNE SA NARODILO....

Som mama dvoch drobcov, Tamarky a Jakubka. Keď bola Tami v brušku, tak som zistila, že spolu so mnou čaká bábätko aj veľa mojich kamošiek, čo bolo úplne super. Keď sa pomaly bábätká narodili, tak bol čas privítať a ísť pozrieť tie malé batôžteky. A vtedy u mňa nastala otázka, čo priniesť pre práve narodené bábätko? Chcela som, aby to bolo niečo výnimočné a originálne, jednoducho iné, ako nájdem v bežnom obchode a z každého výrobku majú po milión kusov.

A odvtedy sa mi pomaly začali vynárať nápady na vytvorenie vlastnej značky výrobkov pre bábätká. Keďže šijem od malička a vyštudovala som návrhárstvo, tak predstava bola zrazu jasná. Všetky výrobky musia byť vytvorené a navrhnuté mnou, dizajnové a navzájom vzorovo kombinovateľné. Našla som certifikované materiály z ktorých je radosť tvoriť a šiť kvalitné výrobky. Všetky bavlnené materiály pred samotným šitím predpieram a vyzrážam, aby už počas používania výrobky nemenili tvar a veľkosť. Keďže som sama mama, viem, že keď si už kúpim originálny kúsok, tak chcem, aby slúžil a robil radosť čo najdlhšie.

Tak si bežte vybrať niečo z môjho obchodíku a vedzte, že všetky výrobky sú vyrobené s cieľom vidieť radosť v očkách pri ich darovaní alebo kúpe pre vlastné bábätko…

Tak vitajte u nás!
Erika Cibulková

Prečo si vybrať nás