foto Erika Cibulka | Cibulka design

Vitajte u nás, v CIBULKA DESIGN

Volám sa Erika a CIBULKA je náš každodenný svet, v ktorom tvorím, fotím, šijem, balím a posielam Vám tie krásne kúsky, ktoré  vám padli do oka. Prečo NÁŠ svet? Lebo som aj manželka a mamina dvoch drobcov – Tamarky a Jakubka. A ako to býva, keď sa niečo robí s láskou, žije s tým celá rodina. U nás to platí doslovne.

Ako to začalo?

CIBULKA DESIGN sa formovala asi 2 roky, kedy prešla veľa zmenami a nakoniec sa prepracovala do aktuálnej podoby, ktorá sa pravidelne rozrastá o nové výrobky. Všetko začalo potrebou nájsť darčeky pre bábätká narodené mojim známym. Kto ma pozná vie, že rada hľadám prepracované a originálne darčeky. Hľadala som, ale nič ma neoslovilo. A potom mi to došlo – mohla by som ich vyrobiť aj sama! Mala som na to všetky predpoklady – vyštudovala som módne návrhárstvo a živím sa grafickým dizajnom. A toto bola príležitosť využiť oboje! Od samého začiatku som v to mala jasno – výrobky musia byť na 100% využiteľné, kvalitné, s osobitným dizajnom, z certifikovaných prírodných materiálov a do detailov premyslené. Vedela som, že musím ísť na to pomaly. Začala som s dizajnovými látkami, ktoré sa dajú bežne kúpiť. Až s pribúdajúcimi zákazníkmi a vedomím, že sa dostávam do povedomia, som cítila potrebu odlíšiť sa od iných značiek. Dlho som mala skrytú túžbu mať potlačené látky s vlastným dizajnom. A sen sa stal skutočnosťou… Ako? Jedného dňa mi deti priniesli ukázať kresby a maľby, ktoré vytvorili a pri pohľade na ne bolo rozhodnuté. Tieto dielka sú ideálne na dizajn látok CIBULKY! A zrazu v tom bolo toľko radosti a lásky. Deti boli šťastné, že vytvorili niečo úžasné a ja som bola nadšená, ako perfektne to vyzerá a ako to má konečne všetko presne to, čo som vždy chcela.

Čo nájdete v našom obchodíku?

Výrobky pre bábätká, ktoré sú veľkostne od narodenia až do cca 1 roka. Na ich výrobu som starostlivo vybrala kvalitné bavlnené materiály, takže nenájdete na nich žiadne saténové stuhy, polyesterové a iné umelé materiály, ktoré nie sú tolerantné voči citlivej pokožke dieťatka a ktoré nemajú trvácnosť. Všetky strihy som dolaďovala dovtedy, kým všetko presne sedelo tak ako má a kým som nebola s výsledkom úplne spokojná. Celá kolekcia z potlačených látok je doplnená aj o jednofarebky pre tých, ktorý majú radi čistý dizajn bez vzorov.

 

A na záver vedzte, že sa veľmi teším každej vašej návšteve v našom obchodíku a verím, že si tu vyberiete to svoje najkrajšie a budete sa sem radi vracať!

Sledujte nás na Instagrame

20220228 144728 kopie | Cibulka design

Prečo si vybrať nás