Často kladené otázky

Čo sa týka zloženia, myslite vždy na to, že bábätká majú veľmi citlivú pokožku. Na to, aby sa cítili príjemne, potrebujú oblečenie a doplnky z prírodných materiálov. Pamätajte, že na umelých a nekvalitných materiáloch im pokožka nedýcha, ľahko sa spotia, môžu zareagovať výsypom a pod. Vidím často umelé materiály ako sú minky, plyš, velvet a pod. použité na vankúšikoch, perinkách, podložkách, na ktoré sa pokladá bezprostredne bábätko. Tak si predstavte, ako nepríjemne by ste sa cítili, keby ste mali na takomto materiály spať celú noc.

Základ tvoria bavlnené materiály, výnimku tvorí len nepremokavý polyester použitý na fusaku a fleecová zimná dečka, pri ktorej potrebujeme, aby bola naozaj hrejivá v chladnom počasí.

Tak poďme k tým bavlneným materiálom. Základ tvorí bavlnené prémiové plátno, ktoré je jemnučké, mäkké a príjemné na omak. Potlačené je našim vlastným dizajnom, alebo jednofarebky.

Mušelín , môj srdcový materiál, pretože je ľahký, jemný s jemne krčenou štruktúrou a neskutočne príjemný na pokožke. Nájdete z neho celú kolekciu – dvojvrstvové dečky, plienky, mojkáčiky, vankúše, perinky …

Vafle je úžasný materiál, ktorý vyzerá super, je veľmi príjemný a hlavne dobre saje. U nás ich nájdete hlavne na osuškách a čoskoro aj s podielom elastanu na krásnom oblečení.

Froté je ďalší materiál, ktorý používam pri osuškách a ktorý sami dobre poznáte. Je mäkučký, príjemný a super saje.

Úplet  nájdete na čiapočkách, pudláčikoch a čelenkách a to vo viacerých štruktúrach. Buď ako rebrovaný úplet, alebo hladký potlačený našim dizajnom, alebo v jednofarebnom odtiei. Všetky úplety sú z čistej bavlny s malým podielom elastanu.

Všetky výrobky v CIBULKE sú navrhnuté tak, aby jednotlivý dizajn mal svoju jednofarebnú variantu a tak, aby bolo všetko spolu kombinovateľné. Veľký dôraz kladiem na kvalitný výber materiálov a vysokú kvalitu vypracovania, aby výrobok bol pri správnej údržbe v krásnom stave a vy ste ho mohli podarovať ďalej sestre alebo kamarátke a tým ho na maximum využiť.

Objednávku sa snažím spracovať a odoslať po prijatí objednávky do 1-2 dní. Takže do týždňa by vám mal doma zazvoniť kuriér s našim balíčkom.

Vzorkovník materiálov

Vyrobené pre radosť v očkách